замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ

Defender – це синонім надійності, витривалості, сили та, найважливіше, потужності.

Геррі МакГоверн, директор з питань дизайну та головний креативний директор Land Rover
НЕПЕРЕВЕРШЕНА АДАПТОВАНІСТЬ

Land Rover Defender поєднує в собі найвищу потужність, витривалість і надійність. Він почувається однаково впевнено як у місті, так і поза його меж.

НЕЙМОВІРНА СИЛА

В основі легендарної сили та витривалості моделі Defender лежить функціональний дизайн, що включає міцне та легко налаштоване шасі сходового типу, що має замкнуте коробчасте січення.

УПЕВНЕНІСТЬ НА БУДЬ-ЯКОМУ ДОРОЖНЬОМУ ПОКРИТТІ

Постійний повний привід з центральним диференціалом, що рівномірно розподіляє крутний момент між переднім і заднім мостом, забезпечує оптимальне зчеплення на будь-якому рельєфі.

АВТОМОБІЛЬ, СТВОРЕНИЙ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС

Defender пропонується у шести основних стилях кузову та у трьох варіантах довжини колісної бази, у той час як широкий асортимент додаткового обладнання та аксесуарів дає можливість персоналізувати свій автомобіль.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

КУЛЬТОВИЙ АВТОМОБІЛЬ З БІЛЬШ НІЖ 65-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ

Land Rover Defender, що з самого початку будувався як позашляховик, швидко завоював світове визнання як найбільш пізнаваний повнопривідний автомобіль. Завдяки своїй витривалості та ефективності він став легендою на семи континентах, беручи участь у найскладніших експедиціях і гуманітарних місіях.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

ВИСОКА ПРОХІДНІСТЬ

Завдяки максимальній ефективності в усіх умовах і на найскладніших рельєфах Land Rover Defender використовується аварійно-рятувальними службами по всьому світу. Постійний повний привід гарантує незмінно надійний рух болотистою місцевістю та кам‘янистими путівцями. На автошляхах автомобіль абсолютно впевнений та забезпечує динамічне прискорення.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

МАКСИМУМ СИЛИ ДЛЯ НАЙСКЛАДНІШИХ УМОВ

2,2-літровий дизельний двигун, що легко пристосовується до будь-яких умов, створює вражаючий крутний момент у 360 Нм, а завдяки унікальним налаштуванням він працює на паливі різної якості по всьому світу. Завжди маючи 90% пікової потужності напоготові, цей двигун забезпечує максимальний крутний момент саме у той момент, коли вам потрібно здолати труднощі на шляху, що можуть виникнути у безлічі сфер застосування.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

ПРОФЕСІЙНА ТЯГОВА ПОТУЖНІСТЬ

Завдяки силі та конструкції, необхідній для великих навантажень, Land Rover Defender можна надійно використовувати для доставки вантажів на великі відстані. Крутний момент у 360 Нм, що створюється дизельним двигуном, гарантує вражаючу буксирувальну здатність у 3500 кг для причепів, обладнаних гальмами.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕСТАНДАРТНИХ ВАНТАЖІВ

Багатофункціональний простір у салоні, дах або шасі можна оптимізувати для розміщення найскладніших вантажів і безпечного перевезення їх до місця призначення. Land Rover Defender здатний вирішити поставлену задачу, який вантаж ви б не перевозили.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

ЛЕГКЕ ПОДОЛАННЯ НАЙКРУТІШИХ УХИЛІВ

Land Rover Defender створений для долання складних ухилів і спусків. Двошвидкісна роздавальна коробка додатково забезпечує шість передніх і одну задню передачу в нижчому діапазоні для ухилів аж до 45 градусів, у той час як центральний диференціал можна блокувати для мінімізації пробуксовування та максимального зчеплення на слизьких поверхнях.

/

БЕЗСУМНІВНО LAND ROVER

Автомобіль Land Rover Defender розвивався протягом 65 років, але залишився надзвичайно легко пізнаваним завдяки збереженню свого легендарного контуру. У базовій комплектації та за необхідності він оснащується повнорозмірним запасним колесом, білим дахом, значком Defender і вузькими боковими віконцями на даху, а з широким вибором кольорів і додаткового обладнання ви можете створити автомобіль на свій смак.

ОСОБЛИВОСТІ

ОСОБЛИВОСТІ

НАДІЙНИЙ ТА КОМФОРТНИЙ САЛОН

Салон спроектований для максимального комфорту та практичності. Усі поверхні, включаючи гумову підлогу, забезпечують легке прибирання. У розширених комплектаціях ви можете обрати сидіння, обтягнуті тканиною або (повністю чи частково) шкірою преміум-класу, шкіряну оббивку керма та кондиціонування повітря.

/

СТИСЛИЙ ОГЛЯД ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

МАКСИМАЛЬНИЙ КУТ НАХИЛУ

45°

Створений для легкого подолання крутих ухилів і спусків, центральний диференціал можна блокувати для мінімізації пробуксовування коліс і максимального зчеплення.

ПРОСВІТ МІЖ ВЕДУЧИМ МОСТОМ І ДОРОГОЮ

250мм

Defender має кліренс, шасі та артикуляцію, що дозволяє долати найвимогливіші рельєфи місцевості.

КРУТНИЙ МОМЕНТ

360Нм

90 відсотків величезної потужності дизельного двигуна знаходяться у межах легкої досяжності – від лише 2200 об./хв. до більше 4350 об./хв.

МАСА ПРИЧЕПА ДЛЯ БУКСИРУВАННЯ (ОБЛАДНАНОГО ГАЛЬМАМИ)

3500кг

Аварійно-рятувальні служби по всьому світу покладаються на неперевершені буксирувальні властивості автомобіля Defender та його значний ліміт маси.

image

RANGE ROVER

Від 3 511 200 грн.

Вершина вишуканості та потужності

image

RANGE ROVER SPORT

Від 2 386 362 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 2 134 935 грн.

Авангардний Range Rover

image

RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 351 185 грн.

Виразний та індивідуальний, справжній Range Rover у компактній формі

image

АБСОЛЮТНО НОВИЙ DISCOVERY

Від 2 034 615 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 291 620 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

image

DEFENDER

Від 1 969 094 грн.

Світове визнання за витривалість, потужність і культовий дизайн

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover

image

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАШІ АВТОМОБІЛІ

Порівняйте моделі, щоб знайти ідеальну для вас