замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ

ЗОВНІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ

ЗОВНІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ

ДОСЛІДІТЬ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Потужний та ідеально пропорційний Range Rover Sport було розроблено для того, щоб керувати увагою, де б ви не опинилися.

ЗОВНІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ

ЗОВНІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ

ДИНАМІЧНИЙ РОЗРАХУНОК

Присутність Range Rover Sport є більш загрожуючою, ніж будь-коли. Завдяки своєму відмінному силуету, похиленому назад даху та безперервній поясній лінії кузова Range Rover DNA є бездоганним.

ЗОВНІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ

ЗОВНІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Кожна деталь Range Rover Sport розроблена з точністю, щоб створити бездоганний та обтічний зовнішній вигляд. Новинка – панорамні світлодіодні фари підкреслюють глянцевий вигляд автомобіля з додатковими вбудованими динамічними покажчиками курсу, що підтверджують сучасний зовнішній вигляд автомобіля.

/

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

RANGE ROVER SPORT PHEV

The Plug-in Hybrid Electric Vehicle (PHEV) – Гібридний автомобіль з підзарядкою від електромережі забезпечує винятково вишуканий досвід та провідну здатність Range Rover Sport як на дорозі, так і у позашляхових умовах. PHEV дозволяє Range Rover Sport розвивати швидкість від 0-100 км/год усього за 6,7 секунди і до максимальної швидкості 220 км/год.

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ДВИГУНИ

Від повного задоволення від водіння до економії палива і вишуканості, кожен двигун Range Rover Sport був оптимізований для конкретних атрибутів. Технологія Ingenium підкріплює наші 4-циліндрові двигуни, а потужний 5,0-літровий бензиновий двигун з наддувом V8 забезпечує відмінні робочі характеристики та зацікавленість водія.

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ДИНАМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Динамічна характеристика поліпшує керованість автомобіля за допомогою гідравлічного управління рухом, оптимізуючи експлуатаційні характеристики та комфорт пасажира. Це може забезпечити низькошвидкісну маневрованість, а також підвищену швидкісну стабільність і більшу точність кермування.

/

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СПУСКУ (HILL DESCENT CONTROL)

Запатентована Land Rover система допомоги при спуску з гори (Hill Descent Control, HDC) допомагає впевнено долати складні схили, підтримуючи постійну швидкість через вибіркове гальмування кожним колесом окремо. Система спрацьовує автоматично, загальмовуючи автомобіль та підтримуючи бажану швидкість. HDC не дасть автомобілю скотитися зі схилу при рушанні вгору.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

TERRAIN RESPONSE

Автомобілі компанії Land Rover вражають своїми можливостями. Система Terrain Response є втіленням надзвичайних можливостей наших транспортних засобів. Вона оптимізує роботу двигуна автомобіля, коробки передач, міжосьового диференціалу та систем шасі для адаптації до різних дорожніх умов. У автомобілях, які оснащені додатковою системою Terrain Response 2, оптимізація відбувається автоматично.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ОБРАНОЇ ШВИДКОСТІ ПРИ РУСІ ПО БЕЗДОРІЖЖЮ

Сучасна додаткова система дозволяє водію задати та підтримувати стабільну швидкість у найбільш суворих умовах. Вона працює у діапазоні від 2 км/год до 30 км/год та дозволяє водію сконцентруватися на подоланні найпідступніших перешкод, які можуть виникнути на шляху автомобіля. Після активації системи водій може використовувати кнопки круїз-контролю «+\-» на рульовому колесі, щоб задати необхідну швидкість.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ГЛИБИНИ БРОДУ

Відчувайте впевненість, переїжджаючи струмок, річку та повідну воду. Система розпізнавання глибини броду вимірює глибину води з допомогою сенсорів на нижній частині зовнішніх дзеркал. Такі дані система видає у режимі реального часу. Інформація та дані про максимальну дозволену глибину броду відображаються на сенсорному екрані. Таким чином, ви будете в курсі ситуації та зможете керувати автомобілем належним чином.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

ПЕРЕДОВА СИСТЕМА БУКСИРУВАННЯ ПРИЧЕПА

Ця інтуїтивна технологія дозволяє контролювати напрямок руху причепа при русі заднім ходом. Використовуючи поворотний важіль системи Terrain Response 2, передова система буксирування причепа контролює керованість транспортного засобу, щоб направити причеп у правильну траєкторію руху. На сенсорному екрані відображається інформація про нинішню та бажану траєкторію руху. Таким чином, водій може легше та безпечніше здійснювати маневри при керуванні автомобілем.

/

ВИПРОБУВАННЯ НА МЕЖІ

ПІДВІСКА

Під час тестування наші автомобілі піддаються суворим випробуванням. У загальному тест відповідає 10 рокам водіння в екстремальних умовах. Проводиться він на нашому додатковому тестувальному майданчику.

ШВИДКІСТЬ ВІТРУ

Швидкість бокового вітру 180 км/год. Високі температури навколишнього середовища. Незначна циркуляція повітря. Ми відтворюємо ці та інші складніші умови руху в наших камерах для кліматичних випробувань, щоб повністю розкрити потенціал кожної моделі наших автомобілів.

СПЕКА ТА ХОЛОД

Ми піддаємо наші автомобілі охолодженню до –40 °С та нагріванню до 50 °С і в реальних умовах, і у камерах для кліматичних випробувань. Тому в який куточок світу ви б не вирушили, ми подбали про ваш комфорт та зв’язок з зовнішнім світом.

БЕЗДОРІЖЖЯ

Land Rover наділяє кожен автомобіль надзвичайними можливостями для руху по бездоріжжю. Ми проводимо випробовування своїх транспортних засобів на крижаних дорогах Ар’єплуга у Швеції та на нещадних пісках Дубая. У таких умовах прототипи наших автомобілів проїжджають близько 8 500 км.

ТЕХНОЛОГІЇ

ТЕХНОЛОГІЇ

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА INCONTROL TOUCH PRO

Апаратне та програмне забезпечення наступного покоління, яким оснащена система InControl Touch Pro значно вдосконалює можливості зв’язку Range Rover Sport та не дозволить пасажирам авто нудьгувати. У стандартну комплектацію InControl Touch Pro входить 10-дюймовий сенсорний екран, навігаційна система та аудіосистема Range Rover Audio. Щоб вдосконалити можливості зв’язку, ми додатково пропонуємо систему InControl Connect Pro.

/

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

СТВОРЕНИЙ, ЩОБ ДИВУВАТИ

Range Rover Sport — це новий рівень дизайну та виробництва. Його прекрасні пропорції, рішуча постава, обтічні лінії та скульптурні боки не залишать байдужим жодного перехожого. Цей автомобіль просто притягує погляди.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

ОПТИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

Ми створювали Range Rover Sport таким чином, щоб він став найбільш маневреним, динамічним та спритним автомобілем Land Rover сьогодення. Його виразний та драматичний зовнішній вигляд є втіленням внутрішньої енергії та сучасності. Його повністю алюмінієвий корпус не лише зменшує загальну масу автомобіля, але й покращує маневреність та підвищує рівень безпеки.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ВАШОГО СТИЛЮ ЖИТТЯ

Панель управління в салоні водія розташована під кутом, що полегшує кермування та робить його інтуїтивним, щоб нічого не відволікало водія за кермом автомобіля. Спортивна висока посадка допомагає водію краще бачити дорогу попереду та надає йому відчуття впевненості та контролю.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

СУЧАСНИЙ ІНТЕР’ЄР

Інтер’єр Range Rover Sport створювався з увагою до найменших деталей, що дозволило відобразити його спортивний характер. Чіткі лінії, вишукані поверхні та продумані деталі доповнюються гарним оздобленням та найякіснішими матеріалами. У салоні панує атмосфера комфорту. Весь простір використано дуже раціонально.

/

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

М’ЯКЕ ЗАКРИТТЯ ДВЕРЕЙ

Ця функція передбачає оснащення усіх дверей спеціальними доводжувачами. Коли ви зачиняєте двері, доводжувачі заощаджують 6 мм простору, забезпечуючи м’яке закриття та позбавляючи вас від зайвого шуму. М’яке закриття дверей робить посадку в автомобіль та висадку з нього приємнішою.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ ПРИ ПОСАДЦІ

Система дозволяє знизити рівень автомобіля на 50 мм для полегшення посадки у припаркований автомобіль та висадки з нього. Ця система доступна для автомобілів, оснащених пневматичною підвіскою з електронним керуванням. Вам буде легше сісти у автомобіль та вийти з нього. Ми пропонуємо вам найпростіший доступ до широкого набору функцій.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

ДВЕРІ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ТА ФУНКЦІЄЮ УПРАВЛІННЯ ЖЕСТАМИ

Двері багажного відділення з електроприводом та функцією управління жестами дозволяють водію відчиняти та зачиняти багажник, не торкаючись автомобіля чи ключа. Двері з електроприводом оснащені двома сенсорами з обох боків. Щоб активувати функцію, просто проведіть ногою під одним із сенсорів. Все дуже просто.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

СТВОРІТЬ ПОТРІБНУ АТМОСФЕРУ

ДЕКОРАТИВНА ПІДСВІТКА
Ми пропонуємо 10 кольорів підсвітки — від Ice White до Racing Red. Ви зможете підібрати підходящий тон та налаштувати яскравість освітлення. Правильно розміщенні світлодіодні лампочки доповнюють інтер’єр салону з його чіткими лініями та матеріалами преміум-класу. Підсвітка доступна у якості додаткової функції.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Незважаючи на погоду на вулиці, температуру в салоні можна налаштувати так, що вона буде ідеальною. Система клімат-контролю у автомобілі оснащена передовими технологіями. Наші розробки клімат-контролю пройшли випробування у суворих умовах при температурах від –40 °С до 50 °С. Ми пропонуємо декілька варіантів системи клімат-контролю: від двозонної до чотирьохзонної з окремими органами управління для водія, пасажира на передньому сидінні та кожного пасажира на задніх сидіннях.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

АУДІОСИСТЕМА MERIDIAN™ REFERENCE

Додаткова аудіосистема Meridian™ Reference потужністю 1700 В оснащена 22 динаміками, у тому числі сабвуфером, 22 каналами та технологією Trifield* 3D. Підсилюючи відчуття простору в салоні, технологія Trifield забезпечує неймовірно реалістичне тривимірне звучання, яким зможе насолодитися кожен пасажир. Високі частоти та багате звучання басів подарує неймовірні відчуття від прослуховування музичних композицій.

Асистент спілкування у салоні входить до складу додаткової ауідосистеми Meridian™ Reference потужністю 1700 В. Асистент полегшує процес спілкування, задіюючи колонки в автомобілі, щоб пасажири чули один одного.

*Trifield та пристрій «three fields» — це зареєстрована торгова марка Trifield Productions Ltd.

/

СТИСЛИЙ ОГЛЯД ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

МАКСИМАЛЬНА ДОВЖИНА АВТОМОБІЛЯ

4,850мм

Ширина 2 220 мм, висота 1 817 мм з відкритим панорамним дахом. Зі складеними дзеркалами автомобіль стає на 147 мм вужче.

БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

1,761літрів

Якщо задні сидіння повністю посунуто вперед. Просторе багажне відділення підходить для великих вантажів, таких як спортивне обладнання.

ПАЛИВНА ЕКОНОМІЧНІСТЬ (У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ)

7.3л/100 км

З 3,0-літровим дизельним двигуном LR-TDV6.

ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ

278мм

Висота під час руху у режимі бездоріжжя. Глибина броду 850 мм. Є простір для маневрів навіть на найскладнішій місцевості.

SVR

Оберіть вашу модель

image

RANGE ROVER

Від 3 724 000 грн.

Неперевершений Range Rover.

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 565 570 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 2 264 325 грн.

Авангардний Range Rover

image

RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 433 075 грн.

Виразний та індивідуальний, справжній Range Rover у компактній формі

image

DISCOVERY

Від 2 157 925 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 369 900 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover

image

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАШІ АВТОМОБІЛІ

Порівняйте моделі, щоб знайти ідеальну для вас